Aktualitātes!

29. novembrī mūsu skolā notika Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība. Sacensībā piedalījās 5., 6. klases skolēni. Katrs skolēns izvēlējās grāmatu, no kuras izlasīja interesantāko fragmentu. Lasīšanu vērtēja skolotājas Anna Deksne un Aiva Litavniece. Pie mums skolā bija arī bibliotekāre Zenta Ruskule no pilsētas 2. bibliotēkas. Bibliotekāre arī vērtēja un uzmundrināja visus skolēnus, lai viņiem labi veiktos sacensībā. Sacensības noslēgumā tika pasniegti diplomi un balvas par uzstāšanos. 5. klases skolēns Viesturs Puriškevičs un 6. klases skolēni Agrita Bērziņa un Māris Tadeuševs turpinās iesākto sacensību jau pusfinālā (reģionā).
Pasākumu organizēja latviešu valodas un literatūras skolotāja Anna Sidarāne un bibliotekāre Aina Verze. (Skat. foto albumu).


TIKŠANĀS AR RAKSTNIECIEVIJU PUĶI 2017. gada 29. martā skolas bibliotēkā notika Evijas Puķes jaunās grāmatas „Pasaule’’ prezentācija. Pasākums tika organizēts sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēku. Pasākumā piedalījās mūsu skolas skolēni - čaklākie grāmatu lasītāji, kā arī skolotāji. Pasākuma dalībnieki ar interesi klausījās par to, kā top Evijas dzeja, uzdeva dažādus jautājumus, iesaistījās sarunā. 5. klases skolēni nolasīja savus radošos darbus. Noslēgumā grāmatas autore uzdāvināja skolas bibliotēkai savas grāmatas ,,Pasakas, kas dzimušas Latvijā’’ un ,,Pasaule’’ Esam pateicīgi un priecīgi par pasākumu, un vēlam Evijai arī turpmāk mūs iepriecināt ar savām grāmatām un radošumu. (Skat. foto albumu).


Lasīšanas veicināšanas programma


BĒRNU UN JAUNIEŠU ŽŪRIJA 2016
Dalībnieku skaits:
3. a kl. - 5
4.a kl. - 4
5. kl. - 5
6.a kl. - 5
8. kl. - 3
9. kl. - 5
Kopā: 27


Skolotāji - 4
Kopā: 31

Grāmatas, kuras skolēniem vislabāk patika:
H. Tamms. Nindzja Timijs un nozagtie smiekli.
E. Lokhārta. Mēs bijām meļi.
P. Gripari. Labais velniņš un citas Brokā ielas pasakas.

2017. gada 2 februārī notika pasākums, kas bija veltīts lasīšanas veicināšanas programmai ,,Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2016’’. Pasākumu organizēja skolas valodu skolotāju metodiskā bloka vadītāja A. Sidarāne un bibliotekāre A. Verze. Skolas direktore R. Zommere apsveica visus žūrijas dalībniekus (skat. albums).

Bērnu un jauniešu/vecāku žūrijas dalībnieki


Skolotāji: A. Sidarāne, A. Poļaka, A. Litauniece, A. Verze

3.a klase

Markuss Čevers, Vitālijs Titovs , Ignats Timofejevs, Daniela Apinīte, Kristīne Mihnecova

4.a klase

Edžus Ozoliņš, Edgars Zaremba, Ilmārs Kivlis, Romāns Pudāns

5.klase

Māris Tadeuševs, Agrita Bērziņa, Līga Borise, Arvils Dāvis Adamāns, Liāna Koroševska

6.a klase

Nils Gorbunovs, Anatolijs Dmitrijevs, Ilmārs Timofejevs, Valdis Borisovs, Rostislavs Miklaševičs

8.klase

Anžela Dumina , Veronika Miklaševiča, Viktorija Ustāne

9.klase

Aldis Pumpurs, Rihards Kūkojs , Laura Burele, Edgars Dorožkins, Liāna Burele

Visiem čaklu grāmatu lasīšanu!